Search form

Јован 11:3

3Тогаш сестрите нарачаа по Него, велејќи: – Господи, ете, оној што го милуваш, болен е.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index