Search form

Јован 11:30

30оти Исус уште не беше дошол во селото, а стоеше, каде што Го беше дочекала Марта.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index