Search form

Јован 11:33

33Тогаш Исус, штом ја виде како плаче, и Јудејците кои беа дошле со неа како плачат, се натажи и се вознемири,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index