Search form

Јован 11:34

34па рече: – Каде сте го положиле? Му рекоа: – Господи, дојди и види!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index