Search form

Јован 11:37

37Некои од нив, пак, велеа: – Не можеше ли Овој, Којшто ги отвори очите на слепиот, да направи и овој да не умре?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index