Search form

Јован 11:38

38А Исус повторно се нажали во Себе и дојде на гробот; тоа беше пештера, и камен лежеше на неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index