Search form

Јован 11:4

4Штом чу Исус, рече: – Оваа болест не е за умирање, туку за слава Божја, за да се прослави Синот Божји преку неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index