Search form

Јован 11:45

45Тогаш мнозина од Јудејците, кои беа дошле со Марија и видоа што направи Исус, поверуваа во Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index