Search form

Јован 11:47

(Зачало 40)

47Тогаш првосвештениците и фарисеите се собраа на совет и рекоа: – Што да правиме? Овој човек прави многу чуда.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index