Search form

Јован 11:49

49А еден, пак, од нив, Кајафа, кој таа година беше првосвештеник, им рече: – Вие ништо не знаете,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index