Search form

Јован 11:51

51А ова не го рече тој самиот од себе, туку, бидејќи беше првосвештеник таа година, прорече дека Исус ќе умре за народот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index