Search form

Јован 11:56

56Тогаш Го бараа Исуса и, стоејќи во храмот, си разговараа меѓу себе: што мислите? Нема ли да дојде на празникот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index