Search form

Јован 11:6

6А кога чу дека е болен, тогаш остана два дена во местото, каде што се наоѓаше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index