Search form

Јован 11:8

8Учениците Му рекоа: – Рави, сега сакаа да Те убијат со камења, и пак ли таму ќе одиш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index