Search form

Јован 11:9

9Исус одговори: – Нели дванаесет часови има во денот? Кој оди дење, не се спрепнува, зашто ја гледа светлината на овој свет;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index