Search form

Јован 12:15

15„Не бој се, ќерко Сионова! Еве, Царот твој доаѓа, седејќи на магаренце“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index