Search form

Јован 12:17

17Народот, кој беше со Него кога го извика Лазара од гробот и го воскресна од мртвите, сведочеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index