Search form

Јован 12:18

18Затоа и Го пречека народот, оти беше чул, дека тоа чудо Он го направи.

Крај на Цветната недела

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index