Search form

Јован 12:19

(Зачало 42)

19Афарисеите си велеа помеѓу себе: гледате ли, дека ништо не помага? Ете, светот тргна по Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index