Search form

Јован 12:23

23Исус, пак, им одговори, велејќи: – Дојде часот да се прослави Синот Човечки.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index