Search form

Јован 12:28

28Оче, прослави го името Свое! Тогаш дојде глас од небото: – И го прославив, и пак ќе го прославам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index