Search form

Јован 12:31

31Сега е судот на овој свет; сега кнезот на овој свет ќе биде истеран надвор.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index