Search form

Јован 12:32

32И кога Јас ќе бидам издигнат од земјата, сите ќе ги привлечам кон Себе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index