Search form

Јован 12:4

4Еден од учениците Негови, Јуда Симонов Искариот, којшто подоцна Го предаде, рече:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index