Search form

Јован 12:41

41Ова го рекол Исаија, кога беше ја видел славата Негова и говорел за Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index