Search form

Јован 12:46

46Јас – Светлината, дојдов во светот, така што никој, кој верува во Мене, да не остане во темнина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index