Search form

Јован 12:5

5– Зошто не се продаде ова миро за триста пенези, и да се раздадеа на сиромасите?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index