Search form

Јован 12:7

7А Исус рече: – Оставете ја! Таа го запазила тоа за денот на Моето погребение;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index