Search form

Јован 12:8

8оти сиромасите ги имате секогаш покрај себе, а Мене Ме немате секогаш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index