Search form

Јован 13:11

11Бидејќи Он знаеше кој ќе Го предаде, па затоа и рече: не сите сте чисти.

Крај на првото евангелие пред миење на нозете

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index