Search form

Јован 13:13

13Вие Ме викате Учител и Господ: и добро велите, бидејќи тоа сум.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index