Search form

Јован 13:22

22Тогаш учениците почнаа да се погледнуваат еден со друг, не разбирајќи за кого говори.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index