Search form

Јован 13:23

23А еден од учениците, кого го милуваше Исус, беше се навалил на градите Исусови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index