Search form

Јован 13:24

24Нему Симон Петар му даде знак да праша, кој ли ќе е, за кого што говори.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index