Search form

Јован 13:25

25Тој, пак, откако се навали на градите Исусови, Му рече: – Кој е, Господи?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index