Search form

Јован 13:28

28Никој, пак, од оние што седеа на трпезата, не разбра зошто му го рече тоа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index