Search form

Јован 13:31

31Кога тој излезе, Исус рече:

(Зачало 46)

Сега се прослави Синот Човечки и Бог се прослави во Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index