Search form

Јован 13:32

32Ако Бог се прослави во Него, и Бог ќе го прослави во Себе, и веднаш ќе Го прослави.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index