Search form

Јован 13:35

35По тоа ќе ве познаат сите, дека сте Мои ученици, ако имате љубов помеѓу себе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index