Search form

Јован 13:6

6Дојде и при Симона Петра, а тој Му рече: – Господи, ти ли ќе ми ги миеш нозете?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index