Search form

Јован 13:7

7Исус одговори и му рече: – Што правам Јас сега, ти не знаеш, но подоцна ќе разбереш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index