Search form

Јован 14:1

ГЛАВА 14

(Зачало 47)

1Да не се плаши срцето ваше; верувајте во Бога и во Мене верувајте.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index