Search form

Јован 14:11

11Верувајте Ми, дека Јас сум во Отца и Отецот е во Мене.

Крај на петокот

Ако ли, пак, не, тогаш верувајте во Мене, заради делата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index