Search form

Јован 14:13

13и што и да посакате од Отецот во Мое име, тоа ќе го направам, за да се прослави Отецот во Синот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index