Search form

Јован 14:16

16Јас ќе Го помолам Отецот, и ќе ви даде друг Утешител, за да биде со вас довека,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index