Search form

Јован 14:19

19Уште малку и светот веќе нема да Ме гледа; а вие ќе Ме гледате, зашто Јас живеам, и вие ќе живеете.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index