Search form

Јован 14:2

2Во домот на Мојот Отец има многу места за живеење. А да немаше, Јас ќе ви кажев. Одам да подготвам место.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index