Search form

Јован 14:22

22Му рече Јуда не Искариот: – Господи, зошто сакаш нам да ни се јавиш, а не на светот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index