Search form

Јован 14:27

27Мир ви оставам; мирот свој ви го давам; Јас ви го давам не како што го дава светот.

(Зачало 49)

Да не се плаши срцето ваше, ниту да се бои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index