Search form

Јован 14:29

29И сега ви кажав, уште пред да се исполни, та, кога ќе се исполни, да поверувате.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index